Tvorba web stránok Hlohovec

Uvažujete nad novou web stránkou pre Vašu firmu? Máte predstavu o tom, ako by mala vyzerať, prípadne si chcete nechať poradiť? Ste na správnom mieste!

Nenechajte svoj nápad len vo svojich predstavách, ale začnite ho realizovať s nami. Vyhotovíme Vám profesionálnu web stránku, e-shop, alebo akýkoľvek projekt podľa Vašich predstáv.

Vytvorenie stránky Hlohovec

Na to, aby sme dokázali vytvoriť web stránku podľa Vašich predstáv, je potrebná konzultácia. Počas nej sa od Vás dozvieme informácie ohľadom zamerania Vášho podnikania a o cieľoch, ktoré budete chcieť s novou web stránkou dosiahnuť.  Vaša nová web stránka bude mať prehľadný systém na jej správu, moderný a responzívny dizajn, ktorý sa krásne zobrazí či na počítačoch, alebo mobilných zariadeniach.

Konzultácie prebiehajú osobne v Nitre, telefonicky, e-mailom, alebo po dohode kdekoľvek 🙂

Tvorba e-shopov Hlohovec

Vďaka bohatými skúsenosťami so segmentom e-commerce Vám vytvoríme e-shop, ktorý bude vyzerať a predávať. Získate komplexný systém, v ktorom nájdete všetko na jednom mieste a v slovenčine. Vytvorenie produktu Vám potrvá len niekoľko sekúnd a o nových objednávkach Vás budeme okamžite informovať. Spoľahnite sa na nás a presadte svoj biznis v online svete.

Bez starostí

Pre Vás je dôležitý biznis, pre nás je dôležitá funkčná web stránka, či funkčný e-shop. Preto sa počas celej doby našej spolupráce staráme o to, aby všetko fungovalo ako má.