Tvorba web stránok Hlohovec

Uvažujete nad novou web stránkou pre Vašu firmu?

Máte predstavu o tom, ako by mala vyzerať, prípadne si chcete nechať poradiť? Ste na správnom mieste, napíšte, nám, alebo zavolajte.

Nenechajte svoj nápad len vo svojej hlave, ale začnite ho realizovať s nami. Vyhotovíme Vám profesionálnu web stránku, e-shop, alebo akýkoľvek projekt podľa Vašich predstáv. Predsa len viac ako 12 ročné skúsenosti hovoria za všetko.

Vytvorenie stránky Hlohovec

Na to, aby sme dokázali vytvoriť web stránku podľa Vašich predstáv, je potrebná konzultácia.

Počas nej sa od Vás dozvieme informácie ohľadom zamerania Vášho podnikania a o cieľoch, ktoré budete chcieť s novou web stránkou dosiahnuť. 

Vaša nová web stránka bude mať prehľadný systém na jej správu, moderný a responzívny dizajn, ktorý sa krásne zobrazí či na počítačoch, alebo mobilných zariadeniach.

Konzultácie prebiehajú osobne v Nitre, telefonicky, e-mailom, alebo po dohode kdekoľvek 🙂

Tvorba webstránok Nitra

Tvorba e-shopov Hlohovec

Vďaka bohatými skúsenosťami so segmentom e-commerce Vám vytvoríme e-shop, ktorý bude vyzerať a predávať. Získate komplexný systém, v ktorom nájdete všetko na jednom mieste a v slovenčine. Vytvorenie produktu Vám potrvá len niekoľko sekúnd a o nových objednávkach Vás budeme okamžite informovať. Spoľahnite sa na nás a presadte svoj biznis v online svete.
Tvorba webstránok Nitra

Bez starostí

Pre Vás je dôležitý biznis, pre nás je dôležitá funkčná web stránka, či funkčný e-shop. Preto sa počas celej doby našej spolupráce staráme o to, aby všetko fungovalo ako má. Pokiaľ sme Vás zaujali a chceli by ste zveriť Váš budúci projekt nám, neváhajte nás kontaktovať!

Tvorba webstránok Nitra

WebOnly.skPhone: +421 951 551 716
Address: Sládkovičova 11, Nitra, SK, 94901
Rating: 4.90 out of 5 (55 reviews)

Rating: 5 out of 5

Najprv som mal pochybnosti kvôli nízkej cene, ale po dodaní firemnej stránky som nadmieru spokojný a vrelo odporúčam.


Rating: 5 out of 5

Profesionálny prístup. Skvele odvedená práca od začiatku do konca. Výborná komunikácia, rýchle riešenie požiadaviek. Môžem len odporučiť!


Rating: 5 out of 5

Profesionálny prístup. Skvele odvedená práca od začiatku do konca. Výborná komunikácia, rýchle riešenie požiadaviek. Môžem len odporučiť!


Rating: 5 out of 5

Profesionálny prístup, rýchla spätná väzba, jednoduché a jasné pokyny. Web presne podľa mojich predstáv. Odporúčam každému! Ďakujem!


Rating: 5 out of 5

Ďakujem za profesionálnu pomoc a zodpovedný prístup, môžem každému odporučiť.


Rating: 5 out of 5

Oceňujeme priateľský a ochotný prístup. Za kvalitu poskytnutých služieb hovorí naša stránka. Odporúčame ostatným, niet nad čím váhať.


Rating: 5 out of 5

Na zaciatku som si nebol isty ci to bude OK ked som videl cenu za tvorbu webu, skusil som a Musim iba odporucit!!! super komunikacia, max. profesionalita. Rychle zapracovanie zmien. A stranka vyzera velmi dobre, lahko sa v nej orientuje, splna presne to co ma. Dakujem! a ODPORUCAM.


Rating: 5 out of 5

Som veľmi spokoná s vytvorením webu, milý a profesionálny prístup a k tomu dobrá cena. Pri dodatočných úpravách a zmenách na webe vždy ochota pomôcť. Vrelo odporúčam


Rating: 5 out of 5

Spoluprácu s p.Halásom nemôžem opísať inak ako super :) veľmi ústretový prístup, ochota pomôcť a poradiť, komunikácia na 1* :) stránka presne podľa mojich predstáv, môžem len odporúčať


Rating: 5 out of 5

S pánom Halásom a jeho prácou som veľmi spokojná. Vždy ochotný poradiť, pomôcť, jeho prístup je skutočne profesionálny a veľmi príjemný. Zákazníka si váži a vždy sa mu snaží vyjsť v ústrety a vyriešiť požiadavku k spokojnosti. Môžem len odporúčať. Želám ešte veľa spokojných zákazníkov


Rating: 5 out of 5

Maximálna spokojnosť, ústretovosť rýchlosť a spolahlivosť za prijateľnú cenu.....Doporučujem !